OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Instalace a uvedení do provozu

Uveďte Vaše zařízení do provozu co nejrychleji a využijte co nejlépe dostupných prostředků. Zajišťujeme montáž a uvedení do provozu strojů značek Flygt, Lowara, KSB, HV-TURBO, Saer, Sanitaire Dragflow a Kolmeks. Instalaci a uvedení do provozu provádějí kvalifikovaní servisní pracovníci a díky tomu splňuje autorizovaný servis veškeré Vaše požadavky na rychlost, účinnost a kvalitu provedení.

Proškolení odborní pracovníci s požadovanými znalostmi Vám poskytnou kompletní servis, a to od pomoci při zpracování projektu, jeho realizaci, instalaci strojů, jejich uvedení do provozu, až po proškolení obsluhy. Naše služby v oblasti instalací strojů a jejich uvedení do provozu Vám umožní zjednodušit správu, být operativnější a snižovat náklady. Zamezíte tak dodatečným nákladům, které mohou vzniknout při neodborné montáži.

Můžeme Vám nabídnout široké zkušenosti z mnoha instalací v České a Slovenské republice i v některých evropských zemích. Také díky těmto zkušenostem mají naši servisní pracovníci potřebné znalosti a široký přehled o nabízených produktech a také o produktech dalších výrobců. Náš servis je připraven splnit Vaše požadavky.