originalni_nahradni_dily

Originální náhradní díly, logistika

Je prokázáno, že používání neoriginálních dílů / kopií a univerzálních náhradních dílů zkracuje nejen životnost zařízení, ale především nevyřeší podstatu problému, proč k opravě muselo dojít. Dochází tím navíc k porušení záruční podmínky, nebo se poškodí ještě jiné části a taková oprava se pak mnohonásobně prodraží. Náklady zdánlivě levné opravy se tak výrazně navýší jejím vynuceným opakováním.

Díly a logistické služby, které poskytujeme, Vám pomáhají připravit se a pružně reagovat na případné budoucí servisní úkony. Ať již jde o plánovanou opravu nebo havárii, jsou Vám díly k dispozici vždy v době, kdy je potřebujete. Sami si zvolíte požadovanou úroveň služeb, zda budou díly skladovány ve Vašich prostorách nebo v našem centrálním skladu, případně ve vybraných servisních střediscích a jakým způsobem Vám díly dodáme.

Naši techničtí pracovníci s Vám zkonzultují, které díly je vhodné mít na skladě a které budou pravděpodobně potřebné při budoucím servisu. Díky tomu budete mít náhradní díly a další vybavení k dispozici v případě potřeby. Můžete také využít výhod našich odborných znalostí k jejich případné opravě či instalaci. Jinými slovy, pomáháme spravovat Vaše náhradní vybavení a dodávky dílů.

S logistickými službami od LK PUMPSERVICE dosahujete větší operativnosti, delší doby provozuschopnosti a máte tak více času zaměřit se na jiné činnosti. Budete mít jistotu, že Vaše zásoby náhradních dílů odpovídají Vašim servisním požadavkům a že v případě nouzové situace je máte vždy k dispozici.